Szatmárnémeti

Ismét gyújtogatnak

Fotó_ SZFÚ archívum - Képünk illusztráció
2021.11.08 - 06:21
Többhétnyi szünetet követően szombatról vasárnapra virradó éjszaka ismét égő szemeteskonténerekhez riasztották a Szamos Katasztrófavédelmi Felügyelőséget — ez alkalommal Szatmárnémetiben, a 15-ös lakótelepen lévő Milcov sétányra.

A tüzet sikerült eloltani, mielőtt még a lángok kárt tettek volna a közelben parkoló gépkocsikban, a rendőrség pedig nyomozást indított — azt egyelőre nem tudni, a konténerek hanyagságból, például égve eldobott cigarettától gyulladtak-e meg, vagy ismét akcióba lépett a mindeddig még azonosítatlan (s valószínűleg piromániás) személy, aki az elmúlt időszakban nagyon sok konténert gyújtott már fel a 15-ös és 16-os lakótelepen. SZFÚ

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Egyre több kukasziget van bekamerázva

Tavaly óta figyelik meg Szatmárnémetiben térfigyelő kamerákkal a háztartási hulladékgyűjtő pontokat.
Szatmárnémeti

A kuka mellé tett szemét is szemetelésnek számít

Nincs nap, hogy ne filmeznének le szemetet szabálytalanul lerakókat a kukafigyelő kamerák Szatmárnémetiben.
Szatmárnémeti

Kukakakukkok: megmérgezi az együttélést a szemét

Háztartási szemetet termelnek bőven, de nem minden ott lakó fizeti a szemétdíjat.