Felemás eredmények az EHF Európa Ligában

2020.08.31 - 10:06

Tordán a hazaiak az első félidőben szinte végig vezettek, igaz, két gólnál soha nem volt nagyobb az erdélyiek előnye. A Thalmaier Rolanddal és Szőke Mariusszal felálló, de Tálos Hubát nélkülöző hazaiak 12–11-es előnnyel vonultak szünetre.

A pihenő után a Gorica szinte azonnal magához ragadta a vezetést, mi több, helyenként négygólos előnyt is kiharcolt, így végül simán nyert 26–24-re. Konstancán közel sem volt ilyen változatos a mérkőzés, a hazaiak végig irányításuk alatt tartották a küzdelmet. Már a szünetre is háromgólos előnnyel (11–8) vonultak, a vége pedig 26–18-as győzelem lett. A visszavágókat szeptember 6-án rendezik meg.