Belföld

F. Cîţu: Ez a koalíció a legjobb megoldás Románia számára

2021.04.20 - 05:00

Florin Cîţu a Digi 24 műsorában azt mondta, hogy továbbra is várják a Mentsétek meg Romániát Szövetség és a Szabadság, Egység, Szolidaritás Pártja alkotta USR-PLUS Szövetség javaslatát az egészségügyi miniszteri tisztségre, és reméli, hogy ez a nevesítés mielőbb megtörténik.

'A járvány elleni küzdelem élén az egészségügyi minisztérium áll, és szükség van valakire, aki állandóan ezzel foglalkozik' - hangsúlyozta a kormányfő.

Amikor egyes miniszterek támadásai felől kérdezték, Cîţu azt mondta: a tárcavezetőket 'nem nyilatkozataik, hanem tetteik alapján fogják értékelni'. AGERPRES

Ajánljuk még a témában:

Belföld

Olyan kormány kell, amely 2028-ig stabilan működhet

Kelemen Hunor kevés esélyt lát arra, hogy a pártokkal folytatott első tárgyalási forduló után megalakuljon a kormánytöbbség.
Belföld

A PSD visszatér a koalíciós ülésekre

A Szociáldemokrata Párt (PSD) vezetőségének hétfői ülésén hozott egybehangzó döntés szerint az alakulat visszatér a koalíciós tanácskozásokra.
Belföld

Párbeszédre és közös munkára kész az RMDSZ

„Az lenne az ideális”, ha a PSD, a PNL, az USR, az RMDSZ és a kisebbségek alakítanának kormányt.