A vajdaságba alapoztak a bajnokságra a cselgáncsozók

2022.01.31 - 16:18

Marian Halas, Dumitrița Rus, Norbert Domuța edzőhármas tanítványai az elmúlt hétvégén egy rangos nemzetközi tornán léptek tatamira, ahol tizenkét ország több száz sportolója mérkőzött meg a 18 éven aluli korosztály több súlycsoportjában.
Halas tanítványai közül Miguel Codreanu nyújtotta a legjobb teljesítményt, hiszen a korosztályában a legjobbnak bizonyult a 60 kilogrammos fiúk viadalában.
Carina Pașca (44 kg), Adina Micaș (+70 kg) és Antonio Ilie (90 kg) is dobogóra álltak, ők bronzérmet szereztek. Bejutott a döntőbe, de elvesztette az 55 kilósok bronzmérkőzését Emanuel Tar, aki így az 5. helyen zárt.
„Ez egy nagyon jó lehetőség volt a sportolóinknak, hogy felmérjék erejüket a 18 éven aluliak bajnoksága előtt, amit február 25-27. között rendeznek majd Aradon” – nyilatkozta Halas.

Pesek Attila

Cselgáncs: bajnok lett Iannis Marina

Pitești-en a 12 éven aluli fiúk 42 kilogrammos súlycsoportjában szerzett aranyérmet.

Cselgáncs: aranyérmet szereztek a Balkán-bajnokságra készülők

A szlovákiai Nagymihályon léptek tatamira az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái, akik a június közepén a Balkán-bajnokságon kell majd bizonyítsanak.

Cselgáncs: előkelő helyen két Gergely-tanítvány

Dobogón álltak Gergely Attila tanítványai, Clipa és Grebúr, a május 25. – 26.-i hétvégén, Szatmárnémetiben megrendezett Satu Mare Kupán.