Visszavágót játszanak csütörtökön az Európa Konferencia Ligában

2021.07.28 - 18:49

A sorozatban érdekelt romániai és magyarországi klubcsapatok közül egyedül a Puskás Akadémia továbbjutása tűnik reménytelenek, miután a lettországi első meccsen 3–0-s vereséget szenvedett.
Kikapott Albániában a Román Kupa és a román Szuperkupa-győztes CS Universitatea Craiova is, az új edzővel, a rutinos Laurețiu Reghecampf irányításával viszont csak egy gólos hátrányt kell ledolgozni.
A FCSB és az Újpest egy gólos hazai előnnyel utazik az idegenbeli visszavágóra, míg a Sepsi OSK történelme első nemzetközi kupameccsét játssza majd hazai pályán, és a felvidéki 0–0 után esélye van a továbbjutásra.

Közvetíti: M4 Sport

19.30: Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK – Spartak Trnava (szlovák)
Az első mérkőzésen: 0–0
Közvetíti: DigiSport 1, Telekom Sport, Look Sport

21.00: Puskás Akadémia FC – RFS (lett)
Az első mérkőzésen: 0–3

21.30: CS Universitatea Craiova – KF Laçi (albán)

Pesek Attila

Kőkemény küzdelmek várhatók az EKL-főtábla kapujában

A MOL Fehérvár és a Kolozsvári CFR idegenben, az Universitatea Craiova és a FCSB pedig hazai pályán játszik ma este a labdarúgó Európa Konferencia Liga playoff-körének első mérkőzésén. A harmadik számú kontinentálsi sorozat főtáblájárára való feljutás a tét.

Otthon játszik a Sepsi és a Fehérvár

A labdarúgó Európa Konferencia Liga selejtezőjének harmadik fordulójában csütörtökön három romániai és két magyarországi klubcsapat érdekelt.

Másodhegedűs Dunaszerdahelyen a FCSB

Miután az előző körben a georgiai Saburtaloval kínlódott a FCSB labdarúgócsapata, az Európa Konferencia Liga-selejtező körében nem sok eséllyel lép pályára szerdán Nicolae Dică edző legénysége Dunaszerdahelyen.