Váradszentmártonon játszott az Olimpia szatellitcsapata

2015.02.15 - 11:55

Az elmúlt napokban kezdte meg a felkészülést a márciusi folytatásra a Szatmárnémeti FC Olimpia szatellitcsapata, amely a Liga 4 Elite második helyén zárta az őszi mérkőzéseket.

A Mircea Bolba, Cristian Popa edzőpáros legénységének egy része viszont már januártól megkezdte az alapozást a klub másodosztályos csapatával. Ez meglátszott az első barátságos mérkőzésen, ugyanis szombaton, a Bihar megyei negyedosztályos Váradszentmártoni CSC elleni meccset remekül kezdték, és Lukács góljával már a 10. percben vezetett a szatmári legénység. A 35. perctől viszont száznyolcvan fokot változott a helyzet. Az Olimpia játéka összeset, átadták az irányítást a bihariaknak, akik a folytatásban leseperték a pályáról a szatmáriakat. 5–1 lett a vége, de ebből a meccsből jó lenne csak az első fél órára emlékezni. „Nagyon jól kezdtek a fiúk, remek teljesítményt nyújtottak. Nem értem mi történt a 35. perctől. Igaz, hogy ebben a felállásban először játszanak a felkészülés során a fiúk, de mindez nem mentség arra, ami a pályán történt” – mondta Bolba. Ha csak az összekovácsolódásra van szükség, akkor arra még lesz idő, ugyanis a bajnokság várhatóan csak egy hónap múlva kezdődik. Bolba szerint Fehérgyarmatra és Debrecenben is van egy–egy meghívás barátságos meccsre.