Tizenegy pontos srácok

2016.10.10 - 11:34

Megszerezte harmadik idénybeli győzelmét is a Szatmárnémeti FC Olimpia 17 éven aluliak labdarúgócsapata, így Csik Tibor vezetőedző legényei őrzik helyüket a bajnokság 9-es selejtezőcsoportjának középmezőnyében.

A sárga-kékek ígéretes utánpótlása Bodán duplájával, illetve Lázin és Varga góljaival 4–0-ra győzte le szombaton a vendég Aranyosgyéresi Industria Sârmei (ISCT) együttest, ezzel őrzik hazai veretlenségi sorozatukat: 1–1 a Nagybányai CCS 2-vel, 7–0 a Kolozsvári LPS-vel, 1–1 a Kolozsvári CFR-rel és most 4–0 az ISCT együttessel. A 9. forduló után 3 győzelem, 2 döntetlen és 3 (idegenbeli) vereség a mérlege a csapatnak (az első fordulóban szabadnapos volt az Olimpia).

A LPS 17 évesei az elitligában szerepelnek, de halasztották a Dévai Kiválósági Központ elleni találkozót.

Junior B, 9. csoport, 9. forduló

Szatmárnémeti FC Olimpia – Aranyosgyéresi IS 4–0.

FC Olimpia: Kereszi – Purguly (Puskás, 65. perc), Horotan, Nyikora, Caba, Lakatos (Tincău, 50.), Szilágyi (Jakab, 41.), Varga (Kecskés, 70.), Bodan, Kővári (Sician, 45.), Lázin.