Temesváron is remekeltek a tánciskolások

2021.10.13 - 15:47

A Temesváron rendezett nyílt bajnokságon a Vékony Viktor, Loga Hajnalka edzőpáros tanítványai két versenyszámban neveztek, és mindkettőn dobogós helyen zártak.
Az Andrei Varga, Pauliuc Rita kettős a 12–15 évesek open basic standard versenyszámba tizenkét nevező közül zárt a második helyen, míg a Daniel Pop, Mihaela Goras páros a 16–34 évesek open basic latino versenyszámba nyolc nevező között szerzett ezüstérmet.
Mint arról beszámoltunk, a Brassóban rendezett osztályonkénti bajnokságról két bajnoki címmel és egy bajnoki bronzéremmel tértek haza a szatmári tánciskola sportolói. A dobogó harmadik fokára a Varga, Pauliuc kettős állhatott fel akkor.
Ezen a hétvégén újabb bajnoki párbajra állnak fel a szatmáriak: Piatra Neamțon a tíztánc-bajnokságot rendezik.

Szatmárnémeti

Új társastánc tanfolyam indul a Loga Dance School-ban

Felnőttek számára indít tánctanfolyamot április nyolcadikától szatmárnémeti tánctermében a Loga Dance School. A három hónapos tanfolyam tánctanárai Vékony Viktor és Loga Hajnalka lesznek.

A Loga Tánciskola az Országos Sporttánc Bajnokságon és a Maros Kupán

2024. március 2-án és 3-án a szatmárnémeti Loga Tánciskola sportolói részt vettek a Marosvásárhelyen megrendezett Országos Sporttáncbajnokságon és a Maros Kupán, két rangos eseményen.