Szaniszló ifijei nyerték az AJF Kupát

2020.01.06 - 13:38

Kisebb meglepetésre, de megérdemelten a Szaniszlói Recolta és az Óvári Someșul játszották az évindító ifjúsági teremlabdarúgó-tornát, így a díjkiosztó után mindkét alakulat ünnepelt. A Szaniszlói Recolta 19 éves legényei nyerték meg idén az AJF Kupát, amit a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület immár hagyományosan, minden év első napjaiban rendez meg a megyei bajnokságban szereplő ifjúsági csapatainak. Az idei teremlabdarúgó-tornára harminckét csapat nevezett, és csütörtöktől szombatig csoportmeccseken küzdöttek meg a Both Katalin Sportteremben. A szériák legjobb két együttese jutott a főtáblára, ahol vasárnap kora reggel kezdődött a küzdelem. A Kaplonyi AS, a Mikolai Turul, a Vetési Viitorul első csapata, a Lázári Voința, az Erdődi Cetate, a Pálfalvi Unirea és a Nagykárolyi Victoria két-két csapata, a Szaniszlói Recolta, a Szamosdobi Voința, a Pusztadaróci Recolta, a Turci Voința, az Óvári Someșul, a Mezőteremi Victoria és a Szatmárnémeti VSK második csapata folytathatta a tornát mezőny megfelezése után. coque autres huawei A negyeddöntőben Mikola és Óvári hétméteres rúgások után, Szaniszló és Pusztadaróc pedig a 12 perces rendes játékidő után győzött. Az elődöntőben a két Reki, Pusztadaróc és Szaniszló 1–1-et játszott egymással, majd izgalmas csatát hozott a hétméteres-párbaj is: a szaniszlóiak 3–2-re nyertek, így jutottak be a fináléba. coque samsung a6 A másik ágon az Óvári Someșul 1–0-ra verte a korábbi csoporttárs Mikolai Turult, így kialakultak a helyosztók párosításai is. coque autres iphone 1 Pusztadaróc és Mikola legényei csalódottan léptek a pályára a bronzmeccsen, és a kétszer 10 perces találkozón nem is született gól, így újabb hétméteres döntöttek: 2–0-lal a Reki zárt a harmadik helyen. A finálé parázs csatát hozott, de a szaniszlóiak kétszer is eredményesek voltak, míg az óváriak csak az utolsó percben szépítettek. A díjkiosztó után viszont mindkét csapat legénysége ünnepelt, ugyanis bevallásuk szerint egyik sem gondolta volna, hogy döntőt játszhat majd vasárnap este. coque huawei nova A szaniszlóiak pénteken a C-csoportban egyaránt 1–0-ra verte a turciakat, illetve Pálfalva első csapatát, majd 4–2-es vereséget szenvedtek a sereghajtó kálmándiaktól, de így elsőként jutottak a főtáblára. Óvári az A-csoportban 2–1-re verte Aranyosmeggyest, majd 2–0-ra Mikolát, az Olimpia MCMXXI-vel játszott 0–0-s döntetlen pedig a széria első helyén tartotta Cătălin Tătar edző legénységét. A nagypályás bajnokságban a Szaniszlói Recolta a C-csoportban 4 győzelemmel és 10 vereséggel a 12. coque huawei pro helyet foglalja el az őszi mérkőzések után, az Óvári Someșul pedig a B-csoport 5. coque huawei p9 helyén telel 5 győzelemmel és 5 vereséggel. AJF Kupa Bronzmérkőzés Pusztadaróci Recolta – Mikolai Turul 0–0 (hétméteresek után: 2–0). Döntő Szaniszlói Recolta – Óvári Someşul 2–1. Gólkirály Szabo Steven (Kaplonyi AS – 9 gól). Fair-Play-díj Hadházi István (a Lázári Voinţa kapusa). Szaniszló: Laurențiu Tudor, Marius Varga, Ari Gábriel, Morent Lénárd, Barth Kevin, Mezei Manuel, Dominik Giurgiu-Czimerman, Tordai Zoltán, Antonio Pașca.