Sportszerűtlen kolozsváriak

2015.03.29 - 16:43

Nem engedték a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapatát vasárnap délben a kolozsvári Horia Demian Sportcsarnokban, hogy eddzen a helyi együttes elleni bajnoki mérkőzés előtt.

A helyosztó harmadik meccsét vasárnap rendezték 15 órától és Adrian Pricop edző vasárnap 11 órára kért edzéslehetőséget, amit úgy tűnt, meg is kapott. Viszont odaérve a csarnokhoz nem engedték be a csapatot, ugyanis nem szerepelt a csarnokot üzemeltetők napi időbeosztásában a VSK edzésórája. „A szabályzat értelmében a házigazda kötelezően kell adjon egy óra edzéslehetőséget abban a teremben, ahol a meccset rendezik. Természetesen panaszt nyújtunk be a szövetséghez” – panaszolta Pricop. A délutáni mérkőzést egyébként a kolozsváriak nyerték. A három győzelemig tartó helyosztó negyedik mérkőzését hétfőn 12 órától rendezik Kolozsváron.

Női röplabda, A1–osztály, 9–12. helyért, 3. mérkőzés

Kolozsvári CSU – Szatmárnémeti VSK . 3–0 (25:11, 25:14, 28:26). Összetettben 2–1.