Nagybányaiakat vertek a szatmári legények

2013.08.30 - 15:49

A Nagybányai Academia de Handbal Minaur ificsapatával játszott felkészülési mérkőzést szerda késő délután a Szatmárnémeti VSK másodosztályos férfi kézilabdacsapata.

Nicolae Istrate edző legénysége a kétszer harmincperces találkozón 45–25-re győzött (szünetben 19–10), majd ráadásnak még játszottak husz percet, akkor viszont már nem vezették az eredményt.

„Egy erős edzésnek tekinthető nagyon hasznos meccs volt. A védelemben és a támadójátékban is sikerült taktikai felállásokat gyakorolni. A gyors ellentámadásokra helyeztem a hangsúlyt, és szerintem a fiúk jól teljesítettek” – értékelt Istrate, aki jövő hétvégén Nyírbátorba utazik csapatával. Itt tornán fognak küzdeni, a házigazda Városi Kézilabda Klub Nyírbátor, a Nyír–Flop Holding Nyíregyháza, a Füzesabony, Mezőkövesd és a szatmáriak egykori kapusát, Teremi Lászlót is foglalkoztató Ózd lesznek az ellenfelek.

A csütörtöki mérkőzésen játszottak: Cioroiu, Pogyină, Erdős – Tătăran, Pop A., Ciaca, Jurj, Pop R., Morar, Chira, Mureşan, Varga, Ungar, Tătar, Mateş, Santeiu, Gherasim.