Mérleget vont a Szatmárnémeti Loga Dance School

2013.12.18 - 17:37

Összesen hatvan egy alkalommal táncolt valamilyen hazai vagy magyarországi verseny döntőjében a Szatmárnémeti Loga Dance School sportolója, akik összesen huszonhétszer állhattak dobogóra.

Huszonhét éremmel zárta az évet a Szatmárnémeti Loga Dance School – mondta lapunknak Loga Lóránt vezetőedző. Hozzátette, ezeket 17 hazai (bajnoki küzdelmeken, illetve kupákon) és magyarországi versenyekről hozták a sporttáncosaik, ebből nyolc arany–, hét ezüst– és tizenkét bronzérem. Emellett harmincnégy alkalommal táncoltak döntőben, kilencszer zártak a 4., tizenháromszor az 5., tizenegyszer a 6., egyszer pedig a 7. helyen zárt a szatmári tánciskola sportolója.

Ezeket az eredményeket összegezve Loga Lóránt úgy gondolja, jó évet zártak és 2014-re újabb terveket szövögetnek, amelyekről időben értesítik majd az érdekelteket.

Vékony Viktor és Loga Hajnalka, a tánciskola edzői az év elején felléptek az Antena 1 televíziócsatorna által kezdeményezett és közvetített România Dansează (Románia Táncol) elneevzésű országos versenyen. A Szatmár megyét képviselő sporttáncpáros több ezer jelentkező közül az elődöntőig menetelt.

Ugyanakkor két edzőtábort rendeztek: egyet a gyerek korosztályos versenyzőknek, egyet pedig a haladó felnőtteknek. Emellett hegyi túrákat szerveztek, majd októberben, a Szakszervezetek Művelődési Házában telt ház előtt rendezték a 6 éves születésnapi ünnepélyes gálát.

Akárcsak az elmúlt hat évben, idén is egy jótékonysági gálával zárják az évet, amelyet csütörtökön 19 órakor szerveznek meg a Melody vendéglőben.