Mátészalkán mérkőztek a Kinder FC csapatai

2015.03.10 - 17:51

A Kinder FC Nagykároly két korosztályos csapattal vett részt az elmúlt hétvégén Mátészalkán az MTK által rendezett labdarúgótornán.

A 2006-os születésűek megmérettetésén három győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel zártak a második helyen a Loki I Debrecen mögött és a Loki II Debrecen előtt. Ezen a megmérettetésen a negyedik lett a Filo SE Nyíregyháza, ötödik a Bozsik Akadémia Nyiregyhaza és hatodik a Mátészalkai MTK. A 7–8 évesek tornáján két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel a harmadik pozícióban zártak a Debreceni VSK és a Nyírsuli Nyíregyháza mögött, illetve az MTK két együttese előtt.

A 7–8 évesek csapata: Heinrich Benjamin, Tzier Darius, Yanis Mălinetescu, Maxi Dominik, Solymosi Máté, Merk Dominik, Varga Darius, Sipos Raul, Sebastian Caragea, Darius Vezendan. Edző: Gindele Gergely.