Majdnem nyolcvanas különbség Gyulafehérváron

2016.01.20 - 18:47

A Gyulafehérvári CSU női kosárlabdacsapatának bizonyára egy edzésnek is gyenge volt Szatmárnémeti VSK elleni szerdai bajnoki mérkőzés.

Miroslav Popov edző tanítványai ugyanis lemosták a pályáról a vendégcsapatot, amely a harmadik negyedben összesen két pontot tudott szerezni. 113–37 volt a végeredmény.

A VSK-nak még egy mérkőzése van ebben az idényben: az utolsó előtti helyen tanyázó Rapidot fogadja jövő szerdán. A 21. forduló találkozó eredményétől függetlenül a szatmáriak az utolsó helyen zárnak, de talán a tizenéves lányok moráljának jót tehet majd, ha legalább egy meccset nyernek ebben az idényben.

Női kosárlabda, Nemzeti Liga, alapszakasz, 22. forduló (előrehozott mérkőzés)

Gyulafehérvári CSU – Szatmárnémeti VSK 113–37 (28:16, 35:10, 24:2, 26:9). VSK: Vilcinschi 3 pont, Voica 11, Chitanu 6, Badi 15, Varhaniovschi, Răcșan, Bălin, Kádár 2.