Majdnem nyert a Legia a Real ellen

2016.11.03 - 08:24

A szerdai játéknap után egyedül a Borussia Dortmund vívta a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe.

Megtehette volna ezt a csoporttárs, a Real Madrid is, de címvédő kevés híján kikapott a Varsóban a zártkapus mérkőzésen. Kovacic a hajrában egyenlített, de az egy pont kevés volt ahhoz, hogy kellő előnyt szerezzen a táblázatban a biztos továbbjutáshoz. A Leicester City a dániai döntetlen miatt hagyott izgulni valót az utolsó két fordulóra is, míg a H–csoportban a Juventus hazai pályán ikszelt, ezért a torinóiak sem biztosították még helyüket a legjobb tizenhatban. A Lyon elleni 1–1 miatt egyébként a csoportelső Sevillának sincs meg a kellő előnye a biztos továbbjutáshoz.

E–csoport

Monaco – CSZKA Moszkva 3–0 (Germain 13. perc, Falcao 29., 41.)

F–csoport

Legia Warszawa – Real Madrid 3–3 (Odjidja 40. perc, M. Radovics 58., Moulin 83., illetve Bale 1., Benzema 35., Kovacic 85.)

Borussia Dortmund – Sporting CP 1–0 (A. Ramos 12.).

FC Köbenhavn – Leicester City 0–0

FC Porto – FC Bruges 1–0 (André Silva 37. perc).