Liga 4 Elite: Már a Recolta az első

2016.04.03 - 19:47

Egymást váltják az élen a labdarúgó Liga 4 Elite legjobbjai: a vasárnap délutáni derbi után az ősz legjobbja, a Pusztadaróci Recolta állt az élre.

Derbihez illő hangulat, mérkőzés és idő volt vasárnap délután Decebalon, ahol a labdarúgó Liga 4 Elite addigi éllovasa, a Luceafărul az őszi meccsek legjobbját, a Pusztadaróci Recoltát fogadta. Az első hetven percben igazán szép, elég jó iramú mérkőzést láthatott az a mintegy háromszáz (!) néző, aki kilátogatott a derbire: gólok, kapufák és szép megoldások, a végén pedig sportszerű kézfogások. A vendégek az első félidő derekán két perc alatt megadták az alaphangulatot: előbb Gavrilescu emelt a decebali kapuba szabadrúgásból, majd Daniel Pop ziccerből növelte kettőre a Reki előnyét (0–2). Costea gólja (1–2) a legjobbkor jött a hazaiaknak a szünet előtt, hiszen a második félidőre önbizalmat adott Cosmin Iuhas edző legényeinek, akik a 49. percben ki is egyenlítettek Baciu révén (2–2). Viszont a 63. percben Lauruc harminc méterről, szélről szépségdíjas ívelt labdájával ismét a daróciakat juttatta vezetéshez (2–3), és a végéig már nem is változott az eredmény.

Az elmúlt hétvégén egyébként izgalmas találkozókat rendeztek az elitligában. A másik rangadón az Avasújvárosi Talna 2–2-t játszott a szamosdobiakkal, az Óvári Someşul pedig a ráadás perceiben szerzett 11-es góllal nyert a Mikolai Turul ellen a hazai pályaavató meccsen. A Ciprian Prodan által irányított Bélteki Știinţa az idénybeli 15. mérkőzésén megtörte a jeget és nyerni tudott, míg a kismajtényaik nyert helyzetből vesztettek 2–1-re Erdődön.

KATTINTSON IDE ÉS NÉZZE MEG A LUCEAFĂRUL – RECOLTA MÉRKŐZÉSEN KÉSZÜLT FÉNYKÉPEKET!