Lengyelországból hoztak érmeket az Unio judokái

2021.09.14 - 16:26

A Krakkó szomszédságában levő településre romániai, magyarországi, csehországi és szlovákiai sportolók is érkeztek, így a Tereli Mihály, Ramona Igna edzőpáros tanítványainak alaposan meg kellett dolgozni a döntőbe jutásért is. A 12 éven aluli korosztályban Orosz Erin (45 kg) állhatott a dobogó legfelső fokára, míg Thiruvadi Arvind (42 kg) az 5. helyen zárt. Testvére, Thiruvadi Alesszia (35 kg) a 10 évesek versenyében bronzérmet szerzett. A 14 évesek között Alex Urâte (+60 kg) a hetedik helyen zárt.

Cselgáncs: bajnok lett Iannis Marina

Pitești-en a 12 éven aluli fiúk 42 kilogrammos súlycsoportjában szerzett aranyérmet.

Cselgáncs: aranyérmet szereztek a Balkán-bajnokságra készülők

A szlovákiai Nagymihályon léptek tatamira az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái, akik a június közepén a Balkán-bajnokságon kell majd bizonyítsanak.

Cselgáncs: előkelő helyen két Gergely-tanítvány

Dobogón álltak Gergely Attila tanítványai, Clipa és Grebúr, a május 25. – 26.-i hétvégén, Szatmárnémetiben megrendezett Satu Mare Kupán.