LDS házi csúcs: tizenhét versenyről száznyolcvanhét éremmel

2019.01.27 - 13:58

Idén is magasabbra helyezte a lécet a fennállása 12 évét ünneplő Loga Dance School, de a tánciskola sportolói ezt is megugrották: házi csúcsot döntve 187 érmet gyűjtöttek be különböző hazai és nemzetközi versenyen. 2017-ben 133, tavaly pedig 166 alkalommal osztottak érmet a Loga Dance School táncosainak érmet. coque samsung a40 Loga Lóránt klubvezető által készített mérlegből kiderül, hogy az előző két évben egyaránt 21 versenyen vettek részt a sportoló, idén azonban 17 megmérettetés elég volt ahhoz, hogy huszoneggyel meglépjék a tavalyi csúcsot: 35 arany-, 34 ezüst-, 38 bronzérem jutott a Loga Dance School dobogósainak, de további 80-nal tértek haza a döntős párosok, akik a 4.,5., 6. coque samsung a20 vagy 7. coque iphone xr helyeken zártak versenyszámaikban. „A teljesítménybeli növekedésünket mutatja az is, hogy az érmek több mint felét, szám szerint százhetet dobogós helyen záró táncosaink hozták” — olvasható a Loga Dance School közleményében. Az idei osztályonkénti román bajnokságon döntőig jutottak a szatmári tánciskola párosai. coque huawei p30 A 12–13 évesek D-osztályos megmérettetésén a Chris Varga, Polák Hanna kettős ezüstérmet szerzett a 25 párost felvonultató mezőnyben. A 16–18 évesek C-osztályos versenyén 13 páros közül a Kengye Ádám, Illés Tamara duó a negyedik helyen zárt. A klub vezetői egyébként az elmúlt napokban egy elegáns gála keretében díjazta az idei legjobbjait, illetve elhangzott az is, hogy 2020-ban is versenybe állítanak 6–7 évesek tehetségeket. coque iphone 11 Új projektekkel is készülnek a jövő évre, de az idén elkezdett programokat is folytatni szeretnék.