Kupaviadal után hazai verseny a Yakuzánál

2022.06.07 - 08:12

A Soós Róbert edző által elkísért karatékák közül haton dobogóra álltak: Diana Alec és Casian Tripon megnyerték a kategóriájuk kupaviadalát, Nagy Kimberly, Carina Cherestan és Vlad Varhanyovszki ezüstérmet szereztek, Fehér László pedig bronzéremmel tért haza.
Másnap idehaza, a Gyurkán György Sportteremben a negyedik alkalommal rendezte meg a szatmári egyesület a Yakuza Kids Kupát, amelyen nagyváradi és debreceni egyesületek sportolói is részt vettek. A 140 nevező karatéka 40 kategóriába osztva küzdött. A Yakuza SK öt szekciójának a karatékái tisztesen helyt álltak, és 25 kategória-győzelemmel zártak.