Közel sem fagyos a hangulat az edzőtáborban

2023.02.12 - 12:18
Jó hangulatban telik a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub labdarúgócsapatának a tatrangi edzőtábora, az edzők összekötik a kellemest a hasznossal.

Szombaton este négy, egyenként hat fős csapatot alkotva kispályás tornát rendeztek, a 3x10 perces meccseket pedig „FIFA-bírók” vezették. A keret jó hangulatát az is jól mutatja, hogy a csapat vezető- és másodedzőjét, Csik Tibort és Paul Leventét minősítették a világ legjobb játékvezetőinek.
A Brata, Prodan, Pop, Mărieș, Rareș Mureşan, Fila alkotta hatos nyerte a tornát, akik jutalomban is részesültek a nap végén.
A csapat szerdáig marad Tatrangon. Aznap reggel játszanak még egy felkészülési mérkőzést a Liga 3 5-ös csoportjának harmadik legjobb csapata, a Barcarozsnyói ACS Olimpic Cetate ellen, majd hazautaznak, és Szatmárnémetiben fogják folytatni az alapozást a harmadosztály március 11-i tavaszi rajtjára.