Kovács István vezeti a BL-elődöntő legerősebb csatáját

2022.04.25 - 13:56

„Tisza” visszatérő játékvezetője a Citynek, hiszen a csoportkörben a belgiumi Club Bruges elleni idegenbeli meccset (1–5), majd a negyeddöntőben az Atlético Madrid elleni manchesteri, első mérkőzést (1–0) irányította.
Idén, a tavalyi BL-döntős City ismét célegyenesbe került, és azzal az együttessel áll majd szemben, aki a 2015-2016-os szezonban, szintén az elődöntőben búcsúztatta őt: a manchesteri 0–0 után Madridban 1–0-ra nyert a Real – abban az évben, és az ezt követő két kiírásban is megnyerte a sorozatot a spanyol „királyi gárda”.
A honi pontvadászatban mindkét csapat jól áll: a Real már bajnok, míg a City őrzi az első pozícióját, habár a Liverpool egy ponttal mögötte nagyon szorongatja Pep Guardiola menedzser alakulatát.

BAJNOKOK LIGÁJA ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
22.00: Manchester City – Real Madrid

Négytől Nagykároly is pályára lép a foci Eb-n!

Kovács István nagykárolyi bíró fogja vezetni a Szlovénia és Szerbia közötti találkozót a Németországban zajló Európa-bajnokság csoportkörének csütörtöki játéknapján.
Nagykároly

A nagykárolyi Kovács István is bíráskodik az EURO 2024-en

A nagykárolyi Kovács István mellett további három romániai játékvezető is bíráskodni fog a június 14. és július 14. közötti németországi labdarúgó Európa-bajnokságon, az EURO 2024-en - közölte kedden honlapján a Román Labdarúgó Szövetség.