Kettős Kovács-siker Tordán

2021.08.16 - 13:56

Mint arról beszámoltunk, az elmúlt héten a FISSM keretében rendezett Ioan Todosiciuc Emléktorna blitz-versenyén Balázs a 8 évesek, Ábel pedig a 10 évesek versenyét nyerte meg, majd hétvégén, a Kolozs megyei település sóbányájában rendezett Salina Kupán is a dobogó legfelső fokára állhatták. Mindketten 5 pontot gyűjtöttek a lejátszott 6 partin, ezzel Balázs a 8 évesek, Ábel pedig a 10 évesek versenyében bizonyult a legjobbnak.

cropped-kovacsBalazsTordacropped-kovacsAbelTorda

Nemzetközi Sakkfesztivál zajlik majd Szatmárnémetiben

Tizenhétezer lejes összdíjazású, széles körben elismert bajnokságról van szó.

Sakk: harmadik lett Kovács Balázs Nagybányán

A Szatmárnémeti Olimpia VSK sakkozója, Kovács Balázs bronzérmet szerzett Nagybányán, egy nemzetközi tornán. Összetettben az igen előkelő 11. helyen zárt.