Két aranyérem itthon maradt

2013.07.12 - 18:27

Két arany–, négy ezüst– és két bronzérem a szatmárnémeti teniszezők mérlege a 39. Szatmárnémeti Kupa korosztályos országos tornán, amelyre idén rekordszámban, 80 sportoló nevezett.

Mint arról beszámoltunk, a 12 éves lányok versenyét a Sănătatea SK teniszezője, Ariana Ţimerman nyerte, míg klubtársa, Mihai Lungu a 10 éves fiúk viadalában lett harmadik.

A folytatásban a 16 éves fiúk megmérettetésén született szatmári siker. A 4 A For Sport SK színeiben Laurenţiu Stăncioiu állhatott a dobogó legfelső fokára, miután a döntőben legyőzte a Sănătatea teniszezőjét, Andreas Lermet. A 14 éves lányok küzdelmeiben Iulia Por (Sănătatea SK) zárt a harmadik helyen, míg a 16 éves lányok megmérettetésén Octavia Voineagu (Sănătatea SK) ezüstérmet szerzett. Utóbbi második lett párosban is Andreea Buciu oldalán, míg a Teodorescu testvérek, Dan és Marius (Sănătatea SK) a 14 éves fiúk párosverseyében szerzett ezüstérmet.