A Harag György Társulat hagyományos évadzáró gáláját június 26-án, pénteken, 18 órától tartják, természetesen a Szatmárnémeti Északi Színházban.
Ugyancsak a gála keretében adják át a társulat Művészeti Tanácsának díjait, illetve a színészek közötti titkos szavazás alapján is kitüntetnek társulati tagokat. Az évadzáró gála alkalmával előtérbe kerülnek a háttérben dolgozók is, hiszen több díjat is átadnak a háttérszemélyzet kiemelkedően teljesítő tagjainak.
Az évadot lezáró produkció idén jótékonysági előadás lesz: a bevételből a társulat egy súlyos betegséggel küzdő munkatársának gyógykezelését támogatják.
Az évadzáró gálára jegyek még kaphatók az Északi Színház jegypénztárában (Horea utca 6. szám) hétköznaponként 10 és 17, szombaton 10 és 13 óra között!
Szabó Kinga Mária