Jól szuperált Szarvason a Szatmárnémeti Rockhajó

2024.08.19 - 17:06

Két óra nyolc perces idővel a szatmárnémeti csapat nyerte a szarvasi kenumaraton Profi kategóriáját.

Több mint száz versenyzője volt az 1998 óta megrendezésre kerülő szarvasi kenumaratonnak, több kategóriában, több hajótípusban és több távon lehetett versenybe szállni. A szatmárnémeti csapat (Pop Larisa, Darida Kristóf, Darida Mircea, Molnár Rajmond) a profi kategóriában nevezett és 21 kilométer múlva elsőként a célba evezett.

Huszonegy kilométer evezést kellett teljesíteni a Holt-Körösön szárazföldi átemeléssel az Körösre aztán vissza, szóval 2 futószakasszal megfűszerezett evezés volt -  részletezte szerkesztőségünk számára Molnár Rajmond Milán, a szatmárnémeti csapat vezetője.

Eltört

A szatmárnémeti csapat, egyedüli külföldi csapatként végig magabiztosan vezette a távot, úgy is elsőként tudott áthaladni a célvonalon, hogy az egyik evező eltört. Két óra nyolc perces idővel a szatmárnémeti csapathoz mérték a további érkezők idejét a bírák.

Princz Csaba

SZÓLJON HOZZÁ FACEBOOKON!

Evezősport: Európa bajnoki ezüst és ötödik hely Boszniában

A román csapat tagjaként egy ezüstérmet és egy ötödik helyezést szerzett az aradi Voinţa egyesület tagjaként a szatmárnémeti Molnár Rajmond Milán a múlt heti vadvízi EB-n.

Kajak: aranyat ért Molnár Rajmond evezése

A dobogó legfelső fokára állhatott a szatmárnémeti Molnár Rajmond, miután ismételt Piteşti-en és tavaly után idén is megnyerte az október 7. - 8.-i, Bascov tavi kajak-maratont.

Kétezer kilométer van a szatmári kajakos evezőiben!

Kajak-maratonnal zárult az idei, romániai evezős szezon, aradi sporttársaival vállvetve nyerte meg a 14 kilométeres versenyt a szatmári Molnár Rajmond. Kétezer kilométer van az evezőiben!