Ismét nyertek a röpis lányok

2015.11.01 - 06:46

Újabb győzelmet jegyzett a Szatmárnémeti VSK női röplabdacsapata a másodosztályos bajnokságban.

Ovidiu Groza edző tanítványai egy rendkívül szoros csatában győzte le a Both Katalin Sportteremben 3–2-re a vendég Temesvári Agroland SK csapatot. A szombati találkozó már az első szettől szoros volt, hiszen a VSK csak hosszabbításban tudott nyerni (26:24), de a következő két játszmát a vendégek nyerték, hasonlóan szoros csatákban (22:25, 22:25). Ez sokat kivehetett az ellenfélből, ugyanis a folytatásban a VSK akarata érvényesült a pályán, és egy 25:14-es szettel egyenlített, majd 15:10-es rövidített menetben meg is nyerte a mérkőzést. A VSK a másodosztály Nyugati Csoportjában eddig két meccset nyert és kettőt elveszített.