Ikszeltek a lányok

2015.11.10 - 10:43

Pontot szerzett hazai pályán a Szatmárnémeti Juniorul SK női labdarúgócsapata a másodosztályos bajnokság 2-es Csoportjának 7. fordulójában.

Liviu Ivasuc vezetőedző tanítványai a Kisbecskereki Nuova Mama Mia együttesével a Someșul-pályán találkozott az elmúlt hétvégén és már az első félidőben megkezdhették volna a gólgyártást, azonban mindkét csapat kihagyott egy-egy 11-est. Fordulás után viszont a 49. percben Illyés vezetést szerzett a Juniorul SK-nak (1–0), de Betea és Codreanu a 72. percig fordított (1–2). A 88. percben újabb tizenegyeshez jutott a házigazda együttes, ezúttal Borodi nem hibázott (2–2) és pontot mentett a szatmáriaknak.

Ez a Juniorul SK negyedik pontja és a táblázat 8. helyét foglalják el. A Temes megyei csapat megőrizte a 6. pozíciót.