Idegenből hoztak három pontot

2016.11.17 - 05:15

Első idegenbeli sikerét jegyezte a Szatmárnémeti VSK férfi kézilabdacsapata, amely szerdán a Nemzeti Liga 12. fordulójának a mérkőzésén a Dunărea Călărași otthonában győzött 24–27-re.

Várady Gyula edző legényei végig vezettek, az első félidő végéhez közeledve öt gól volt a két csapat között (8–13). A szünet után is tartotta magát a szatmári legénység, így idénybeli második győzelmét könyvelhette el a VSK.

A siker minden képen jót tesz a fiúk önbizalmának, akik jövő csütörtökön egy hazai győzelemmel szeretnék zárni az odavágót. Akkor a HC Vaslui jön majd Szatmárra.

A találkozón egyébként bemutatkozott a VSK színeiben a montenegrói újonc Marko Campar is, aki két gólt dobott az ellenfél kapujába.

Férfi kézilabda, Nemzeti Liga, 12. forduló

Dunărea Călărași – Szatmárnémeti VSK 24–27.

VSK: Cioroiu, Orban – Mureșan 7 gól, Morar 5, Oláh 4, Bejinariu 3, Munea 3, Campar 2, Stan 3, Mateș, Rogoz, Suciu, Ungar.