Hárman eldönthetik a továbbjutást

2021.11.01 - 14:30

A játéknapon egy győzelemmel a Bayern München, a Salzburg és a Juventus is bebiztosíthatja továbbjutását, míg a címvédő Chelsea a Malmö otthonában tehet nagy lépést a nyolcaddöntő felé.
A bajoroknak nagy esélyük van, hogy eldöntsék a továbbjutás, mivel azt a Benficát fogadják, amelyiket két héttel ezelőtt Lisszabonban simán vert 4–0-ra.
A Salzburg a sereghajtó Wolfsburg otthonában játszik. Az osztrákok hazai pályán október 20-án 3–1-re verték német ellenfelüket.
A Juventus a Zenitet fogadja. Két héttel ezelőtt Szentpéterváron az olasz bajnok a 86. percben szerzett találattal tudott nyerni.
Az est slágermérkőzése az F-csoport derbije lesz: 22.00: az Atalanta BC hazai pályán fogadja a Manchester Unitedet. MTI

LABDARÚGÓ BAJNOKOK LIGÁJA, 4. FORDULÓ, KEDD

G-csoport
19.45
: VfL Wolfsburg – FC Salzburg
22.00: Sevilla FC – LOSC Lille
A csoport állása: 1. Salzburg 7, 2. Sevilla 3, 3. Lille 2 (1–2), 4. Wolfsburg 2 (2–4).

H-csoport
19.45:
Malmö FF – Chelsea FC
22.00: Juventus – FC Zenit
A csoport állása: 1. Juventus 9 pont, 2. Chelsea 6, 3. Zenit 3, 4. Malmö 0.

22.00: Atalanta BC – Manchester United
A csoport állása: 1. Manchester 6 pont, 2. Villarreal 4 (7–5), 3. Atalanta 4 (5–5), 4. Young Boys 3.
A mérkőzéseket közvetítik a Digi Sport, a Telekom Sport, a Look Sport és az M4 Sport csatornák.

A Ferencváros hazai pályán játszik a továbbjutásért

A Ferencváros focicsapata döntetlenről várja a Qarabag elleni hazai visszavágót a Bajnokok Ligája selejtezőjében; a párharc továbbjutója legalább az Európa Liga csoportkörében szerepelhet.

Döntetlenről folytatódik kedden a párharc

A Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott a Qarabağ vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első, szerdai mérkőzésén.