Győzelemmel kezdett Nagyszalontán az Olimpia FC

2013.02.17 - 18:01

A Vigh Zoltán által irányított Borsai Viitorult verte vasárnap felkészülési mérkőzésen a Szatmárnémeti Olimpia FC labdarúgócsapata.

Vasárnap délben érkeztek az egyhetes nagyszalontai edzőtáborba a Szatmárnémeti Olimpia FC labdarúgócsapatának legényei, délután pedig már pályára léptek, és barátságos mérkőzésen megküzdöttek a máramarosi negyedosztályos Borsai Viitorul együttessel (amelynek az edzői kispadján az Olimpia FC egykori játékosának, Vigh Józsefnek az öccse, Vigh Zoltán ül).

A szatmári legények negyed óra alatt 2–0-ra vitték az állást, fordulás után szépített az ellenfél, de Dragoş beállította a 3–1-es végeredményt.

„Jó mérkőzés volt felvezetésnek, hiszen Vigh Zolinak nagyon jó csapata van, még a negyedosztályban is” – értékelt Csik Tibor, az Olimpia FC vezetőedzője, aki huszonkilenc játékost vitt magával a hajdúsági alapozásra, ahol a labdajátékokon lesz a hangsúly.

Hétfőn 11 órától a Nagyváradi Liberty FC ificsapatával mérkőzésik a szatmári együttes.

Barátságos meccsen

Szatmárnémeti Olimpia FC – Borsai Viitorul 3–1 (2–0). Szatmári gólszerzők: Hanus (4. perc), Feier (14.), Dragoş (72.).