Folytatás a Bajnokok Ligájában

2019.10.21 - 23:08

Elmaradnak a csúcsderbik a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik fordulójának első meccsnapján, viszont ezzel együtt izgalmas összecsapásokat rendeznek kedd este.

A B-csoportban a tavalyi döntős Tottenham hazai pályán játszik, Mauricio Pochettino menedzser legényeinek pedig a belgrádiak ellen kell megszerezzék idénybeli az első győzelmüket… ha egyáltalán le tudják győzi a „vörös csillagot”. A londoniak ugyanis egy negatív szériában vannak, és még nem sikerült felejtetniük a 2. fordulóbeli fiaskót, amikor odahaza 7–2-re kaptak ki a Bayerntől. Ezt kvöetően ugyanis a Premier League-ban 3–0-s vereséget szenvedtek a Brighton vendégeként, a hétvégén pedig Dele Alli szerencsés góljával a 86. percben mentett pontot a Spurs a sereghajtó Watford elleni hazai meccsen.

Az A-csoportban a Galatasaray és a Real Madrid összecsapása is nagy izgalmakat ígér, hiszen a spanyolok nagyon gyengén kezdték a sorozatot: három gólt kaptak Párizsban, majd 2–2-t játszottak Belgiumban. Az isztambuliak a legutóbbi hazai meccsükön 1–0-ra kaptak ki a PSG-től az Ali Sami Yen stadionban.

Bajnokok Ligája, 3. forduló

A-csoport

Club Brugge – Paris Saint-Germain (22 óra, Digisport 4, Telekom Sport 3)

Galatasaray – Real Madrid (22 óra, Digisport 1, Telekom Sport 1, Look Plus, M4 Sport)

Az állás: 1. PSG 6 pont, 2. Brugge 2, 3. Galatasaray 1 (0–1), 4. Real 1 (2–5).

B-csoport

Olympiacos – Bayern München (22 óra, Digisport 3, Telekom Sport 2, Look Sport 3, Spíler2 Tv)

Tottenham Hotspur – Crvena zvezda (22 óra)

Az állás: 1. Bayern 6 pont, 2. Crvena zvezda 3, 3. Olimpiakosz 1 (3–5), 4. Tottenham 1 (4–9).

C-csoport

Sahtar Donyeck – Dinamo Zagreb (19.55 óra, Digisport 2, Telekom Sport 4, Look Sport, Spíler1 Tv)

Manchester City – Atalanta (22 óra, Look Sport 2)

Az állás: 1. City 6 pont, 2. Dinamo 3 (4–2), 3. Sahtar 3 (2-4), 4. Atalanta 0.

D-csoport

Atlético Madrid – Bayer Leverkusen (19.55 óra, Digisport 1, Telekom Sport 3, Look Plus, Spíler2 Tv)

Juventus – Lokomotiv Moszkva (22 óra, Digisport 2, Telekom Sport 4, Look Sport, Spíler1 Tv)

Az állás: 1. Juventus 4 pont (5–2), 2. Atlético 4 (4–2), 4. Lokomotiv 3, 4. Bayer 0.