Felsőbb osztályba léptek

2015.03.16 - 17:34

Több mint kétszáz sportoló kettős lépett a táncparkettre az elmúlt hétvégén Tordán, a Potaissa Kupa országos versenyen, köztük a Szatmárnémeti Loga Dance School hat párosa, akik közül négyen jutottak el a döntőig.

A Genaro Dragoş, Daiana Nemet duó a 12–13 évese hobbi kategóriájának második helyén zárt és ez éppen elég volt, hogy E–osztályos minősítést szerezzenek. Ők a klub második párosa, akik E–osztályban szerepelnek majd a következő versenyüktől, ugyanis korábban a Rafael Diousi, Alexia Tala kettős is fokozatot váltottak.

A tordai megmérettetésen egyébként húsz páros nevezett a 12–13 évesek hobbi kategóriájába, és döntőben táncolt a Raul Handrău, Gloria Mihai páros is, akik végül a negyedik helyen zártak. A 14–15 éves hobbi kategóriájában a Bogdan Evi, Alessia Tătar kettős a tizennyolcas mezőnyben a negyedik lett, míg a 6–9 éves tánciskolások között az Andrei Varga, Kerezsi Jasmine duó a hetedik lett.