Faur megsérült

2015.08.29 - 14:05

Kisebb ijedelem volt a Szatmárnémeti FC Olimpia labdarúgócsapat táborában a resicabányai másodosztályos mérkőzés 80. percében, amikor Bogdan Faur rosszúl esett le egy ütközés után.

A 22 éves támadó ráesett az ellenfél sportcipőjének stoplijára és felszakadt az ajka. Csik Tibor vezetőedző ezért cserére kényszerült a hajrában, a 17 éves fia, Márk kapott tíz percnyi játéklehetőséget. Faur ajkán a sérülést egy öltéssel bevarták a helyi kórházban, majd a csapattársaival hazatérhetett. “Szerencsére csak egy kisebb hasadás volt, ezért egy egyszerű esztétikai műtéttel helyrehozták a sérülést az orvosok. Szerintem nem lesz akadálya annak, hogy a következő fordulóban pályára léphessen a nagyváradiak elleni meccsen” - mondta lapunknak Csik Tibi.

Mint ismeretes, az Olimpia 5-0 arányban nyerte meg szombaton a resicabányai találkozót a Liga 2 2-es Csoportjának idénynyitóján.