Érmekkel tértek haza Csíkszentdomokosról Gergely tanítványai

Grebúr Kevin, Jeromos Álmos és Katócz Ingrid Kinga is éremmel tér haza
2022.12.04 - 12:21
A Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub három cselgáncsozója is elutazott Gergely Attila edzővel Csíkszentdomokosra, ahol a helyi sportegyesület hetedik alkalommal rendezett serdülő- és gyerek korosztályos dzsúdótornát.

A csíkszentdomokosi Márton Áron Általános Iskola sportteremében zajló megmérettetésen Grebúr Kevin a 12 éves fiúk 50 kilogrammos súlycsoportjában tarolt és aranyérmet nyert. De az első helyen zárt Jeromos Álmos is, aki a 14 évesek 55 kilogrammos fiúk versenyszámában bizonyult a legjobbnak. Ugyanebben a korosztályban, a 63 kilogrammos lányok megmérettetésén Katócz Ingrid Kinga a döntőig menetelt, és ezüstérmet szerzett.
Innen a szerbiai Magyarkanizsára utaztak a sportolók, ahol a Vajdasági Birkózóakadémián zajlott egy nemzetközi verseny.

Szatmárnémeti Olimpia VSK

Cselgáncs: aranyérmet szereztek a Balkán-bajnokságra készülők

A szlovákiai Nagymihályon léptek tatamira az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái, akik a június közepén a Balkán-bajnokságon kell majd bizonyítsanak.

Cselgáncs: előkelő helyen két Gergely-tanítvány

Dobogón álltak Gergely Attila tanítványai, Clipa és Grebúr, a május 25. – 26.-i hétvégén, Szatmárnémetiben megrendezett Satu Mare Kupán.

Cselgáncs: egyetemi bajnokságot nyert Paula Paștiu

Két jelentős tornán vettek részt az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái. Marian Halas tanítványai egy bajnoki címmel és további öt éremmel gazdagították a gyűjteményüket.