EK-aranyérmes Czerlau Jennifer

2021.06.22 - 09:21

Mint arról többször beszámoltunk, Terely Mihály edző egykori tanítványa néhány éve a Miskolci Vasutas Sport Club sportolója, ahol felnőtteknél és junioroknál is neyert már magyar bajnoki címet. Ezúttal Szarajevóba – ahol 24 ország 267 dzsudokája vett részt – tarolt a fiatal tehetség, a 70 kilós lányok versenyében nem talált legyőzőre és aranyérmet szerzett. Magyarország 2 arany-, 2 ezüst- és 4 bronzéremmel, továbbá három ötödik helyezéssel zárt, ezzel az éremtáblázat második legjobb csapata lett Franciaország mögött.

Cselgáncs: bajnok lett Iannis Marina

Pitești-en a 12 éven aluli fiúk 42 kilogrammos súlycsoportjában szerzett aranyérmet.

Cselgáncs: aranyérmet szereztek a Balkán-bajnokságra készülők

A szlovákiai Nagymihályon léptek tatamira az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái, akik a június közepén a Balkán-bajnokságon kell majd bizonyítsanak.

Cselgáncs: előkelő helyen két Gergely-tanítvány

Dobogón álltak Gergely Attila tanítványai, Clipa és Grebúr, a május 25. – 26.-i hétvégén, Szatmárnémetiben megrendezett Satu Mare Kupán.