Egy félidőt vezetett a VSK

2016.09.18 - 05:22

A második félidő játéka döntötte a Székelyudvarhelyi KC – Szatmárnémeti VSK férfi kézilabda élvonalbeli találkozó végeredményét.

Azonban a meccs krónikájához hozzátartózik, hogy az első játékrészben Várady Gyula legénysége egyenlő ellenfele volt a Nemzeti Liga egyik legjobbjának, a harmadik percben 2–0-ra vezettek, a szünetben pedig 14–13-as szatmári vezetést mutatott az eredményjelző. A második félidőben viszont kijött a két csapat közötti tudásbeli különbség, a 40. perctől pedig egyre nőtt a különbség. A 48. percben hét gólos volt hazai fór (24–17), amiből faragott egyet a meccs végig a VSK (29–23), de ezzel együtt marad nyeretlen a Nemzeti Ligában, az SZKC pedig megőrizte veretlenségét.

Férfi kézilabda Nemzeti Liga, 4. forduló

Székelyudvarhelyi KC – Szatmárnémeti VSK 29–23 (13–14).

VSK: Cioroiu, Orbán – Mateș 2 gól, Rogoz 1, Morar, Bejinariu, Munea, Crăciun 1, Suciu 2, Avramescu, Oláh 6 (3 gól 7 méteresből), Dinescu 2, Olar, Lazic 8, Stan 1, Ungar.