Cselgáncs: aranyérmet szerzett Paula Paștiu és Miguel Codreanu

(Fotó: SzOVSK)
2024.01.22 - 09:11
Aranyérmet szereztek a Severinului Kupán, az U21-es csoportban Paula Paștiu és Miguel Codreanu, akik Marian Halas tanítványai.

Megkezdődött versenyévad a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub judokáinak is, Marian Halas edző kíséretében pedig Drobeta Turnu Severin-en (Szörényvár) voltak a szatmáriak, aki tatamira léptek a Severinului Kupa nemzetközi tornán.

Ezen a megmérettetésen Romániából, Horvátországból, Bulgáriából, Ukrajnából és Moldovából mintegy 40 egyesület 350 sportolója  vett részt.

Az U21-es korosztályban Paula Paștiu és Miguel Codreanu állhattak a dobogó legfelső fokára, míg Emanuel Tar és Antonio Ilie ezüstérmet szereztek.

Az U18-as korosztályban Adina Micaș zárt a 2. helyen, míg Rareș Pașca harmadik lett, akárcsak Anisia Halas és Iannis Marina, aki az U14-es korosztályban szereztek bronzérmet.