Bronzérmes a szopori asztaliteniszező

2022.06.19 - 13:55

A 9–10 évesek legrangosabb honi megmérettetésén Czigler Albert, Garnai Zalán, Răzvan Suciu felállásban zártak a harmadik helyen. Ugyanitt rendezték a Román Kupa egyéni korosztályos viadalait is, ahol Czigler az 5., Garnai a 10. helyen zárt.

Czigler Antal edző elmondta, hogy a következő napokban a sportolói a Temes megyei Újszentesen, majd Győrött, végül a bulgáriai Albenában fognak megmérkőzni nemzetközi tornákon.

Pesek Attila

Bariban készülnek a Szuperligára a lányok

Megkezdte a felkészülést az első Szuperligás idényre a Nagykárolyi VSK Victoria női asztalitenisz-csapata.

Bronzérem a Romania Top 16-ról

Bronzérmet szerzett a Szopori Armand sportegyesület asztaliteniszezője, Czigler Albert, a Slatinán rendezett Romania Top 16 meghívásos versenyen.

Magyarországon bajnok lett Dari Helga

Megvédte bajnoki címét Budaörs női csapatával a nagykárolyi asztaliteniszező, Dari Helga (képünkön jobbról a második).