Belföld

Börtönigazgatóság: a fogvatartottak 78%-a be van oltva koronavírus ellen

2021.11.06 - 06:11

A börtönben szolgálatot teljesítő rendőröknek pedig a 62%-a oltatta be magát.

A börtönigazgatóság minden egyes börtönben tájékoztató kampányt szervezett a koronavírusról, a Covid elleni védőoltással kapcsolatos korrekt információkról, a vakcina felvételének előnyeiről — áll még a közleményben.
AGERPRES

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Tanévzáró a Szatmárnémeti börtönben

A rácsok mögött is van oktatási élet, pénteken tartották meg az évzárót a szatmárnémeti börtönben.
Szatmárnémeti

Tojásírás a szatmárnémeti börtönben

A rácsok mögött is jelen van az ünnep, a feltámadást ezen a dátumon ünneplő elítéltek a húsvét közeledtével tojást festettek.
Vidék

Veszett kutyára bukkantak Turcon

Az eset nyomán a prefektúra elrendelte a gazdátlan kutyák azonosítását és kezelését, valamint a húsevő állatok kötelező oltását.