Az elmúlt 24 órában 110.633 személyt oltottak be Romániában a koronavírus ellen - derül ki a COVID-19 elleni oltási kampányt koordináló országos bizottság (CNCAV) által szombaton ismertetett adatokból.
Vasárnaptól zöld forgatókönyvre tér át Temesvár, miután az ezer lakosra vetített 14 napos kumulált incidencia 1,4-re csökkent - jelentette be szombaton a Temes megyei prefektus.
A legutóbbi tájékoztatás óta 1305 koronavírusos megbetegedést igazoltak Romániában, azt követően, hogy az elmúlt 24 órában országszerte több mint 37.400 koronavírustesztet végeztek — közölte szombaton a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
Hétfőtől korlátozásokat vezetnek be a dél-erdélyi A1-es autópálya két megépített szakaszát összekötő DN68A országúton — közölte a temesvári regionális útügyi igazgatóság.
Románia garantáltan elegendő oltóanyagot kap a nyájimmunitás eléréséhez — jelentette ki péntek este a COVID-19 elleni oltáskampányt koordináló országos bizottság (CNCAV) elnöke.
Üdv!
Mi vagyunk a sütik
Oldalunkon sütiket (cookie-kat) használunk a kiemelkedő felhasználói élmény biztosítása érdekében. Kattintson a "Cookiek elfogadása" gombra ha egyetért minden típusú süti használatával vagy a "Cookiek személyreszabása" gombra ha szeretné kiválasztani milyen típusú sütik induljanak el.
Süti szabályzat