Bajnokságról üres kézzel, Miskolcról hét éremmel jöttek haza a cselgáncsozók

2015.03.29 - 16:05

Nem sikerült az éremszerzés a Szatmárnémeti Unio SK cselgáncsozóinak az éremszerzés szombaton Focşani-on, a 16 évesek bajnoki küzdelmein.

A Terely Mihály, Czerlau Doina, Ramona Igna–Pal edzőhármas tanítványai közül az 57 kilogrammosok között Czerlau Jennifer a bronzmeccset vesztette el, az 50 kilósoknál Domuţa Norbert a 7. hely zárt, míg a 48 kilósók között Takács Atlanta nem jutott túl az első selejtezőkörön.

Jól szerepeltek az Unio SK legfiatalabb sportolói szombaton a miskolci Nyuszi Kupa nemzetközi korosztályos tornán, ahol a magyarországi és romániai klubok mellett ukrajnai és szlovákiai egyesületek vettek részt, összesen 330 sportolóval. A 13 éveseknél Dominic Stan (38 kg) és Sergiu Oprea (49 kg) zártak az első helyen, Teleki Máté (54 kg) pedig bronzérmet szerzett. A 11 éveseknél Raul Oprea (55 kg) nyert, a 9 évesek között pedig Teleki Viktória (40 kg), Chris Felber (36 kg) és Luca Felber (42 kg) is a harmadik helyen zárt.