A hajrában verte a PKE csapatát az Olimpia FC

2012.11.20 - 19:19

Kevés híján megviccelte a Szatmárnémeti Olimpia FC labdarúgócsapatát a Bihar megyei ötödosztályos Nagyváradi Partium SK együttes.

A két alakulat kedden délben felkészülési mérkőzést játszott az Olimpia Stadionban, és a váradiak a hajrában vesztették el a meccset. A vendégek Dobondi Levente góljaival előnyben zárták az első félidőt (1–2), majd fordulás után Daniel Feier és Dan Gavrilescu találatai révén a hazaiak vették át a vezetést (3–2). Széles Tibor tizenegyesből egyenlített, de a végeredményt Adrian Marinaş (képünkön sárga mezben) állította be a 86. percben, ugyancsak büntetőből. Az Olimpia FC egyébként szombaton játssza majd az idei utolsó bajnoki mérkőzését, a Tordai FCM látogat majd Szatmárnémetibe.

Eredmény

Szatmárnémeti Olimpia FC – Nagyváradi Partium SK 4–3 (Dragoş 38. perc, Feier 51., Gavrilescu 53., Marinaş 86. – 11-esből, illetve Dobondi 25., 40., Széles 71. – 11-esből).