Belföld

105 magáncég kezdte el alkalmazottai tömeges oltását a mobil csapatok segítségével

2021.05.04 - 13:40

Elmondta, a cégeknél mobil csapatok biztosítják az immunizálást, eddig összesen 47 ilyen csapat szállt ki a vállalatok kérésére, és 5011 alkalmazottat sikerült ez idáig beoltani így, a legtöbbet - 1888-at - Bukarestben. Bihar megyében 885, Dolj megyében 504 és Brassó megyében is 500 alkalmazottat oltottak be már.

Baciu szerint vannak olyan megyék, ahonnan még nem jelentkeztek cégek, a legnagyobb számú kérést (15-öt) Fehér és Hunyad megyében regisztrálták, majd Bihar és Dolj megye következik 14-14 céggel.
AGERPRES

Ajánljuk még a témában:

Belföld

e-Factura: be se vezették, de már kivezették

Újabb ágazatokban tették volna kötelezővé az elektronikus számlázást, de meggondolták magukat.
Vidék

Veszett kutyára bukkantak Turcon

Az eset nyomán a prefektúra elrendelte a gazdátlan kutyák azonosítását és kezelését, valamint a húsevő állatok kötelező oltását.
Belföld

Az infláció miatt a romániai vállalkozások versenyképtelenné váltak az egységes piacon

Az áfaemelés csökkentette nem csak a lakosság, de a vállalatok vásárlóerejét is, visszafogta a beruházásokat és mérsékelte a beszerzési kapacitást.