Szatmárnémeti

Így alakulhat a kiskertek helyére tervezett zöldövezet

Már nem csak az ártérben kertészkedők, hanem civil aktivisták is a konzerválást kérik a szisztematizálás helyett - hiába.
Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Kisrefisek búcsúja az alsó tagozattól

Tanévzáró ünnepséget tartottak a Szatmárnémeti Református Gimnázium negyedikesei — Mekker Melinda tanítónő osztálya vidám és megható műsorral búcsúzott az alsó tagozatos évektől.
Szatmárnémeti

Kórházi ridegség helyett megnyugtató környezet az onkológián - KÉPGALÉRIA

Megduplázott terület, modern környezet: teljesen megújult a Szatmár Megyei Sürgősségi Kórház onkológiai osztályának nappali ellátó részlege.
Szatmárnémeti

Véndiáktalálkozó: megkezdődött az asztalfoglalás

Online, vagy személyesen is gondoskodni lehet arról, hogy legyen mihez odaülni a találkozó szombati napján.
Szatmárnémeti

A Nap és a Hold — különleges kiállítás nyílik a megyei múzeumban

A Nap és a Hold nem csak az emberi lét alapvető tájékozódási pontjai évezredek óta, de annál sokkal többek — a kiállítás e szimbólumok folytonosságát és átalakulásait, illetve jelentéseit mutatja be.
Szatmárnémeti

Tükröm, tükröm — Péter Szabó Szilvia és Vicsápi Natália könyvbemutatója Szatmáron

Két nő, két teljesen különböző életút – mégis egy közös sors, amely arról a bátorságról szól, ami az újrakezdéshez kell.
Szatmárnémeti

Tanévzáró kiránduláson a kölcseys tanárok

Jó volt együtt lenni, jó volt végre egymással is beszélgetni, rohanás nélkül.
Szatmárnémeti

Tanévzáró a Szatmárnémeti börtönben

A rácsok mögött is van oktatási élet, pénteken tartották meg az évzárót a szatmárnémeti börtönben.
Szatmárnémeti

Elkezdődött a Samfest Jazz&Wine!

Vasárnap estig a dzsessz, a minőségi borok és a nyáresték hangulata tölti meg a történelmi belvárost.
Szatmárnémeti

Szombati útlezárás Szatmárnémetiben

A Mileniului utca egy szakasza lesz lezárva munkavégzés miatt.
Szatmárnémeti

„Köszönjük, hogy szerettetek és vigyáztatok ránk” — KÉPGALÉRIA

Elbúcsúztak a tanévtől a Don Bosco Nappali Központ ovisai is — hatan pedig eddigi társaiktól is, hiszen ősztől már iskolába mennek.