Két bronzérem Csaholczinak Budapesten

2017.01.31 - 17:37

Az egyéni és páros versenyben is bronzérmet szerzett a szatmárnémeti Csaholczi Arnold a Budapesten rendezett Park Kupa fedettpályás korosztályos tenisztornán.

Egy fehérgyarmati egyesület színeiben játszó szatmári srác a 18 évesek viadalában már az első meccsen meglepte ellenfelét, és a harmadik helyen kiemelt Koczka Patrikot búcsúztatta két játszmában (6:4, 6:2), majd a pasaréti Tállay Miklóst győzte le három szettben, 6:4, 3:6, 7:5-re. Az elődöntő is egy kiélezett csatát hozott, de ezúttal három mentben kikapott (4:6, 6:1, 6:2) a szintén pasaréti, második helyen kiemelt Balassa Balázstól. Másnap Kisgéczi Bencével (MTK) oldalán Arnold ismét szembetalálkozott az elődöntőben Balassával, aki Tamás Bencével párban győzte le a szatmári, budapesti kettőst.

Képünkön: Kisgéczi Bence és Csaholczi Arnold